● Το είδαμε κι αυτό ●●● Τον Σαχινίδη να κάνει μαθήματα μαρξιστικής πολιτικής οικονομίας στους Συριζαίους, «τσιτάροντας» Ενγκελς ●●● Η πλάκα είναι πως είχε δίκιο ●●● Τι απάντησε ο Τσίπρας; ●●● Ντύθηκε… Κουτσόγιωργας και απάντησε σε στιλ «δεν δικαιούστε για να ομιλείτε» ●●● «Οσο ανεχόμαστε τους Αλβανούς εγκληματίες και τα παράσιτα εντός της επικράτειάς μας, τόσο παράλογες απαιτήσεις θα εγείρει το θλιβερό κρατίδιό τους» ανακοίνωσε η νεοναζιστική συμμορία ●●● Αφιερωμένο εξαιρετικά στους αλβανούς μετανάστες ιδιαίτερα της περιοχής πλ. Αττικής – Αγ. Παντελεήμονα ●●● (Ξέρουν αυτοί) ●●● Η στήλη κάνει την αυτοκριτική της, διότι δεν κατάφερε να εντοπίσει τον γίγαντα Ταμήλο και έρχεται τώρα δεύτερη και καταϊδρωμένη ●●● Και μόνο η φωνή, που παραπέμπει στον άλλοτε διάσημο Τραμπάκουλα, τον κατατάσσει στο πάνθεον των ηρώων μας ●●● Ρε παιδιά, να κάνουμε έναν έρανο, να τον βοηθήσουμε τον άνθρωπο ●●● «Χωρίς καμία διάθεση χιούμορ, αυτήν τη στιγμή είμαι σε αδυναμία να καταβάλω φόρους που οφείλω. Πουλώ ακίνητα, αλλά κανείς δεν αγοράζει». δήλωσε ο Θεόδωρος Πάγκαλος ο Β’ ●●● Ακόμη δεν έχει δοθεί απάντηση από κυβερνητικής πλευράς ●●● Μόνο 75 χιλιάρικα κόστισε το βλαχοκιτσάτο σποτ, στο οποίο εμφανίζεται ως γκεστ σταρ και η ωραία Ολγα (Κεφαλογιάννη); ●●● Εκείνο το κάθαρμα διευθυντής νοσοκομείου, που φώναξε τους μπάτσους και τους παρέδωσε καρκινοπαθή μετανάστρια χωρίς άδεια παραμονής, βρίσκεται ακόμα στο πόστο του; ●●● Δεν μαζεύτηκαν οι εργαζόμενοι του νοσοκομείου να τον πετάξουν έξω με τις κλοτσιές; ●●● Πρώτη μούρη ο Κοτσακάς στη συνδιάσκεψη του ΣΥΡΙΖΑ, δίπλα στον πρόεδρο Αλέξη ●●● Για τους νεότερους που ενδεχομένως δεν γνωρίζουν: ο Κοτσακάς διετέλεσε στέλεχος του… βαθέος ΠΑΣΟΚ και δεξί χέρι του Τσοχατζόπουλου ●●● Αλλά και ο Ραυτόπουλος πρώτη μούρη ●●● Κάποιοι τον αποδοκίμασαν, αλλά σιγά μην κώλωνε ●●● Αυτός δεν κώλωσε το 1985, όταν πήρε με πραξικόπημα τη ΓΣΕΕ και τον έβριζαν όλοι οι εργαζόμενοι της χώρας ●●● Με Ραυτόπουλο, Κοτσακά και σία είμαστε βέβαιοι ότι ο ΣΥΡΙΖΑ θα βαδίσει… προς το σοσιαλισμό ●●● Οπως ακριβώς και το ΠΑΣΟΚ στο παρελθόν ●●● Τι δυστυχία: να είσαι ο Μπένι και να τάσσεσαι υπέρ των τάσεων στο ΠΑΣΟΚ ●●● Αυτοκράτωρ υπό επιτροπείαν ●●● Και πάνω που πας ν’ ανασάνεις, να σου τη φέρνει ο άλλοτε κολλητός σου ●●● Δεν ήξερες ότι ο Λοβέρδος υπήρξε μέγας φραξιονιστής στην ΚΝΕ Θεσσαλονίκης; ●●● Γιατί ο ΣΥΡΙΖΑ δεν λέει κουβέντα για τα αίσχη του πρύτανη Μυλόπουλου στη Θεσσαλονίκη; ●●● Γιατί είναι δικός του, φυσικά ●●● «Αμφιλεγόμενο» (!!!) χαρακτήριζε το τείχος που έχουν σηκώσει οι σιωνιστές στην Παλαιστίνη η νεότευκτη «Εφημερίδα των Συντακτών» ●●● Και μετά, περιμένουν να τους αγκαλιάσει ο προοδευτικός κόσμος ●●● «Εγραψε» ο Πρετεντεράκος, σε σχόλιο με τον τίτλο ΛΗΚΣΗ ●●● Για το «όλον» ΠΑΣΟΚ και όχι ειδικά για τον Λοβέρδο ●●● Μερκελέσκου χαρακτήρισε η «Αυγούλα» τη γερμανίδα καγκελάριο, λόγω του 98% με το οποίο επανεκλέχτηκε στην ηγεσία του CDU ●●● Μιλάνε, ωρέ «εσωτερικάκηδες», για σκοινί στο σπίτι του κρεμασμένου; ●●● Δικός σας προστάτης δεν ήταν ο «σύντροφος Τσαουσέσκου»; ●●● Δεν ξεφυλλίζετε μερικά παλιά φύλλα της φυλλάδας σας; ●