Εκτός απ’ το να κοροϊδεύει τους Παλαιστίνιους, το ισραηλινό κράτος ξέρει… κι άλλα κόλπα. Οπως τα δοκιμασμένα απ’ τους Ναζίδες (σφαγείς των παππούδων τους) που οι Σιωνιστές αποδεικνύουν ότι τα έχουν εμπεδώσει στο ακέραιο. Για παράδειγμα, στο χωριό Μπουντρούς, κοντά στη Ραμάλα, την περασμένη Κυριακή οι Σιωνιστές μπούκαραν στα μέσα της νύχτας βγάζοντας τα παιδιά και τις γυναίκες απ’ τα σπίτια τους και φωτογραφίζοντάς τους!!! Ενας ντόπιος καταστηματάρχης κατήγγειλε ότι συμπεριφέρονταν σαν τους Ναζί, ενώ ένας άλλος χαρακτήρισε τον σιωνιστικό στρατό «κοινούς εγκληματίες».
Οι Σιωνιστές δήλωσαν ότι πραγματοποίησαν την εισβολή για να εξετάσουν υπόπτους για την καταστροφή τμήματος του τείχους που χτίζεται στη Δυτική Οχθη. Και φυσικά κανείς «δημοκράτης» δε διανοήθηκε να τους ζορίσει στα διεθνή διπλωματικά και πολιτικά «τσιμπούσια». Προφανώς οι Σιωνιστές δεν στοχεύουν στην τρομοκράτηση του παλαιστινιακού πληθυσμού αλλά στην προστασία των «αξιών» τους…